Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


konfiguracja_domeny_kupionej_w_titanaxe

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
konfiguracja_domeny_kupionej_w_titanaxe [2017/02/08 18:39]
marcinc
konfiguracja_domeny_kupionej_w_titanaxe [2017/02/08 21:01] (aktualna)
marcinc
Linia 3: Linia 3:
 Domenę zakupioną w **TitanAXE** bardzo łatwo jest skonfigurować do współpracy ze swoimi usługami. W większości przypadków wystarczy użycie //Kreatora konfiguracji//​. Kreator zapewni prawidłowe ustawienie domeny do współpracy z Twoimi usługami. Domenę zakupioną w **TitanAXE** bardzo łatwo jest skonfigurować do współpracy ze swoimi usługami. W większości przypadków wystarczy użycie //Kreatora konfiguracji//​. Kreator zapewni prawidłowe ustawienie domeny do współpracy z Twoimi usługami.
  
-**Uwaga** po każdej zmianie, wymagane jest odczekanie nawet kilku godzin zanim zmiany będą widoczne. Tak działają serwery DNS i jest to niezależne od Hostingu.+**UWAGA WAŻNE! ​** Po każdej zmianie, wymagane jest odczekanie nawet kilku godzin zanim zmiany będą widoczne. Tak działają serwery DNS i jest to niezależne od Hostingu.
  
 Aby skonfigurować domenę za pomocą //Kreatora konfiguracji//​ należy wykonać następujące kroki: Aby skonfigurować domenę za pomocą //Kreatora konfiguracji//​ należy wykonać następujące kroki:
konfiguracja_domeny_kupionej_w_titanaxe.txt · ostatnio zmienione: 2017/02/08 21:01 przez marcinc