Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


jak_wgrac_velocity

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
jak_wgrac_velocity [2022/08/04 13:16]
tech [Jak wgrać silnik Velocity?]
jak_wgrac_velocity [2022/08/04 13:25] (aktualna)
tech [Konfiguracja podpiętych serwerów]
Linia 13: Linia 13:
   - Na samym końcu konfiguracji szukamy ''​[query]''​ i w ''​enable''​ wpisujemy **true** oraz ''​port''​ zmieniamy na **25565**.   - Na samym końcu konfiguracji szukamy ''​[query]''​ i w ''​enable''​ wpisujemy **true** oraz ''​port''​ zmieniamy na **25565**.
 ===== Konfiguracja podpiętych serwerów ===== ===== Konfiguracja podpiętych serwerów =====
-  - W konfiguracji Firewalla podpiętego serwera w zakładce ''​Dopuść ruch z adresów IP''​ należy ​wpisać adres IP numeryczny naszego serwera Velocity. Opcję ''​Blokuj ruch z adresów IP''​ ustawiamy na **nie blokuj** oraz ''​Limit połączeń z jednego adresu IP''​ ustawiamy na **bez limitu**. +  - W konfiguracji Firewalla podpiętego serwera w zakładce ''​Dopuść ruch z adresów IP''​ należy ​podać adres IP numeryczny naszego serwera Velocity. Opcję ''​Blokuj ruch z adresów IP''​ ustawiamy na **nie blokuj** oraz ''​Limit połączeń z jednego adresu IP''​ ustawiamy na **bez limitu**. 
-  - W managerze plików szukamy ''​spigot.yml''​. ​Szukamy opcji **BungeeCord** ​i ustawiamy ją na **true**. Zapisujemy plik i wykonujemy restart serwera.+  - W managerze plików szukamy ''​spigot.yml''​. ​Opcję ​**BungeeCord** ​zmieniamy ​na **true**. Zapisujemy plik i wykonujemy restart serwera.
 <alert type="​info">​Musimy to wykonać dla __każdego serwera__ który został podpięty pod Velocity.</​alert>​ <alert type="​info">​Musimy to wykonać dla __każdego serwera__ który został podpięty pod Velocity.</​alert>​
 ===== Poradnik na YouTube ===== ===== Poradnik na YouTube =====
 {{youtube>​SUQeCGQmyaA?​medium}} {{youtube>​SUQeCGQmyaA?​medium}}
jak_wgrac_velocity.txt · ostatnio zmienione: 2022/08/04 13:25 przez tech